Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 199 PLN

Dostępność

Wyścigi pingwinów

Kluczem do udanej kinder imprezy są zabawne przebrania i rywalizacja, w której nie tylko zwycięzcy, ale i wszyscy uczestnicy nagradzani są słodkimi upominkami. Co powiesz na wyścigi pingwinów? Atrakcja rodem z madagaskarowej krainy, znanej wszystkim milusińskim.

W naszej ofercie znajdują się zarówno urocze kostiumy pingwinów, w różnych rozmiarach, jak i „lodowy” tor, po których uczestnicy będą biec, ślizgać się i turlać aż do mety, na której czeka nie kto inny, jak sam Kowalski – głównodowodzący ekipie pingwinów. Podpowiadamy już teraz – Kowalski docenia zarówno prędkość biegu, jak i styl, w jakim zawodnik wpadnie na finisz. Po ogłoszeniu wyników rozda uczestnikom słodkie, lodowe lizaki i chętnie zapozuje do zdjęć.

Wyścigi pingwinów przeznaczone są na familijne, plenerowe imprezy. Największy efekt osiągają, kiedy na liście gości nie brakuje najmłodszych uczestników. Wiadomo, nikt tak nie kocha pingwinów z Madagaskaru jak dzieci.