Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 399 PLN

Dostępność

Rysowanie karykatur

Foto-pamiątka, jako forma uwiecznienia fajnych chwil z imprezy niezbyt Cię interesuje? W takim razie postaw na coś bardziej wyszukanego. Nasza propozycja – karykaturalny rysunek stworzony przez samych mistrzów szkicu, czarno-biały lub kolorowy i koniecznie przezabawny.

To idealna atrakcja przeznaczona na każdy rodzaj imprezy – od firmowych eventów, przez bankiety po wesela. Na jednych szczególnie urozmaicą harmonogram wydarzenia, na innych dopełnią humorystyczny wydźwięk całego eventu. Zadowolony będzie każdy. W końcu, kto nie chciałby mieć rysunkowej wersji samego siebie?

Pracę najlepszych karykaturzystów organizujemy na terenie całej Polski, więc lokalizacja Twojej imprezy to dla nas żaden problem. Czas pracy artystów także zależy od Ciebie, podobnie jak rodzaj tworzonych przez nich prac. Ty zlecasz, my organizujemy. Proste, nie?