Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 4399 PLN

Kategoria

Dostępność

Dom Strachu

Co wyniknie z zamknięcia w jednym domu największych obrzydlistw tego świata i istot nadprzyrodzonych? Atrakcja, która zwiększy jakość każdej horror imprezy i samodzielnie stworzonego wesołego miasteczka.

Zajrzyj do naszego Domku Strachu, w którym królują niepokojące dźwięki, gęsty mrok, a wąskie korytarze wypełnione są nie tylko lepkimi pajęczynami, ale i nieproszonymi, włochatymi gośćmi. Wampiry i zombie? Ich też na tej imprezie nie może zabraknąć, podobnie jak rozwrzeszczanych duchów. Lepiej uzbrój się w stalowe nerwy i… ruszaj! Tytuł Nieustraszonego czeka.

Przed wejściem wyposażamy każdego ochotnika w latarkę i parę sztuk ostrzeżeń. Na przejście całego Domku Strachu należy poświęcić kilkanaście minut. W przypadku spadku formy wystarczy, że uczestnik krzyknie – stop! Wtedy zjawi się osoba z ekipy obsługującej i wyprowadzi potrzebującego na zewnątrz. Zabawa swoją drogą, ale bezpieczeństwo to także jeden z naszych priorytetów.