Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 2899 PLN

Dostępność

Mobilny surfing

Symulator surfingu, mobilny surfing, Surf-Air – przedstawiamy atrakcję, która przyjmuje różne nazwy, ale za każdym razem gwarantuje tak samo rewelacyjną zabawę. Jeśli jesteś wielbicielem wodnych sportów lub lubisz innowacyjne, wygodne rozwiązania, docenisz ją jeszcze bardziej.

Mobilny surfing nie potrzebuje bowiem żadnych konstrukcji i jest gotowy do użycia w przeciągu zaledwie kilku godzin. Wyposażony w pompy, regulujące siłę przepływu umożliwia surfowanie, wakeboarding i bodyboarding zarówno maluchom, jak i dorosłym. Atrakcja, ze względu na swoje rozmiary, może być zamontowana na środku plaży lub w dużym, zabezpieczonym budynku, na przykład galerii handlowej. Stanowi idealną propozycję na sponsoring podczas imprezy firmowej lub zabawę plenerową w trakcie trwania rodzinnego i integracyjnego pikniku.