Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 699 PLN

Dostępność

Warsztaty origami

Jeśli mowa o eventach w stylu japońskim lub imprezach, których klimat, po prostu, ma opierać się na relaksie w ciszy i spokoju, warsztaty origami to strzał w dziesiątkę. Sztuka składania kartek bowiem już od zarania dziejów jest zajęciem, które wycisza, bo wymaga od składającego ogromnych pokładów cierpliwości i precyzji.

Warsztaty przeprowadzone przez naszych origami-fachowców przypadną Ci do gustu, gwarantujemy. Tym bardziej, że w tej dziedzinie nie ma jednego zwycięzcy i przegranych – zwycięża każdy, kto stworzy satysfakcjonującą go papierową figurkę. Oczywiście za radą i z pomocą naszych wykładowców. Warsztaty mogą być uzupełnione o klimatyczną, japońską muzykę i zestaw smacznych przekąsek, które umilą naukę. Wszelkie szczegóły uzgodnimy, kiedy już się z nami skontaktujesz. Czekamy.