Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1899 PLN

Dostępność

Wyścigi skuterami wodnymi

Znudziły Cię wyścigi samochodowe, a Offroad i Wrak Race masz już w małym palcu? W takim razie, co powiesz na wyścigi skuterami wodnymi? To zupełnie inni rodzaj wrażeń i inna dawka adrenaliny, czasami przebijająca nawet tą, płynącą z przejażdżek samochodami terenowymi.

Gwarantujemy zestaw profesjonalnych skuterów i równie ekskluzywną sesję zdjęciową, dzięki której Twoje wodne wyczyny zostaną uwiecznione na wysokiej jakości papierze i w równie dobrej jakości. Nad całością czuwać będzie zespół złożony z profesjonalnych techników, sprawujących opiekę nad sprzętem i ratowników, zdolnych zareagować na nawet najmniejsze zagrożenie w zawrotnym tempie. Świetna zabawa i bezpieczeństwo – to nasze priorytety. Nad emocjami panujesz Ty, ale mamy nadzieję, że będą jak największe, zdolne zapaść w pamięć na długo.