Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 659 PLN

Kategoria

Dostępność

Rowerem po linie

Cyrkowa, efektowna atrakcja, gwarantująca porządną dawkę emocji, i to na Twoim evencie? Jeśli poszukujesz właśnie takiej, zwróć uwagę na zabawę „Rowerem po linie”. W jej ramach skorzystamy z umiejętności najlepszych cyrkowców-kaskaderów, zamontujemy najwyższej jakości, bezpieczny sprzęt i na oczach gości stworzymy niesamowite widowisko, które zabierze dech z piersi i zachwyci.

„Rowerem po linie” nie musi być jednak wyłącznie bierną atrakcją. Na Twoje specjalne życzenie możemy stworzyć z tej atrakcji swego rodzaju warsztaty, podczas których goście, pod okiem naszych doświadczonych instruktorów, sami będą mogli usiąść na siodełkach specjalnych rowerków i na nich poszybować nad ziemią, i to na wysokości dobrych kilku metrów.

Stworzeniu „Rowerem na linie” sprzyja leśna, pełna drzew sceneria, dlatego zabawa ta uświetni w szczególności plenerowe imprezy terenowe. Może pełnić rolę indywidualnej, samowystarczalnej atrakcji, ale również jednego z elementów większego, rozbudowanego toru. Ty wybierasz. My transportujemy, montujemy i obsługujemy.