Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1799 PLN

Dostępność

Gotowanie z gwiazdą

W którymś ze snów marzyłeś o tym, by ugotować rosół z Magdą Gessler, pyszne schabowe z Karolem Okrasą lub egzotyczne danie z Robertem Makłowiczem? To zabawa, która już ani chwili dłużej nie musi pozostawać w strefie snu. Z nami możesz zorganizować gotowanie z gwiazdą na swojej imprezie – firmowej, rodzinnej i każdej innej.

Jesteśmy firmą, która przygotuje profesjonalne stanowisko kucharskie – ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami oraz składnikami i, co najważniejsze, sprowadzi wybraną przez Ciebie gwiazdę. Ta, ubrana w fartuszek i z uśmiechem na ustach, pokaże Ci kilka kulinarnych sztuczek i zagwarantuje wspomnienia, które zostaną z Tobą na bardzo długo.

Jesteśmy pewni, że gotowanie z gwiazdą to atrakcja, która zachwyci zarówno uczestników wspólnego kucharzenia, jak i widzów oraz smakoszy. W końcu ktoś będzie musiał zjeść te wszystkie przygotowane przez Ciebie i Mistrza smakołyki, a podziwianie gwiazdy w akcji to też nie lada zabawa. Autografy i zdjęcia również przewidziane.