Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1659 PLN

Dostępność

Spacer po ogniu

Bezpośredni kontakt z ogniem już od dawna nie jest zarezerwowany wyłącznie dla profesjonalistów i szaleńców. Jeśli chcesz urozmaicić organizowany przez siebie event atrakcją, która przyciągnie i zaintryguje wszystkich, wybierz Spacer po Ogniu.

W jej ramach przeprowadzamy pełnowymiarowe, profesjonalne widowisko, w trakcie którego nasi fire-entuzjaści przespacerują się gołymi stopami po rozżarzonych do czerwoności węglach, wykonując przy tym zwariowane akrobacje. Na specjalne życzenie umożliwiamy jednak taki spacer także… gościom. Tak, z nami uczestnicy Twojej imprezy będą mogli przeżyć chwile strachu i silnych emocji – oczywiście pod naszą pełną kontrolą i bezpiecznie.

Spacer po Ogniu to zabawa w sam raz na imprezę tematyczną z ogniem jako elementem głównym. Sprawdzi się jednak także na oficjalnych imprezach firmowych, w trakcie których pożądana jest nutka zaskoczenia i intensywności. Krótko mówiąc, wszędzie tam, gdzie nie jest mile widziana nuda i opanowanie.