Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 7899 PLN

Dostępność

Psie zaprzęgi

Jesteś wielbicielem „Białego Kła” i chętnie dowiedziałbyś się, co czuje pasażer psiego zaprzęgu? Nie musisz podróżować na północ, żeby się o tym przekonać, bo w naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz to, czego szukasz. Jako firma zajmująca się organizacją atrakcji na różnego rodzaju eventy proponujemy zaaranżowanie psiego zaprzęgu.

Zimą, wiadomo, wrażenia są największe i krajobraz najpiękniejszy. Wtedy korzystamy ze specjalistycznych sań sunących po śniegu z niezwykłą wręcz łatwością. Jednak jeśli zima właśnie się kończy, a Ty mimo to chcesz, żeby na Twojej imprezie pojawiła się opcja przejażdżki w psim zaprzęgu, żaden problem. Uzbroimy się w odpowiednie wózki, a psy przygotujemy do biegu po nieośnieżonej powierzchni. Trasę dobierzemy w taki sposób, by przejażdżka była źródłem nie tylko intensywnych emocji, ale oferowała także walory krajobrazowe. Klienci mówią, że nie ma nic piękniejszego od leśnej, bajkowej scenerii i współpracy z pieskami. My im wierzymy. Jeśli jednak interesuje Cię inny rodzaj trasy – daj nam znać, a uwzględnimy Twoją prośbę.

Psie zaprzęgi to atrakcja na niemalże każdą imprezę plenerową. Również taką, podczas której obecni będą najmłodsi goście, bo przejażdżka przeznaczona jest także dla nich, tyle że pod opieką dorosłych.