Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 999 PLN

Dostępność

Graffiti Wall

Dla organizatorów imprez o artystycznej tematyce mamy coś specjalnego. Atrakcję, która pozwoli na stworzenie dzieła godnego samego van Gogha, tyle że bez marnowania farb, sprayów i drewna.

Mowa o Graffiti Wall – nowoczesnej technice malarskiej, przy której nie potrzeba kilogramów kolorowych aerozoli, ubrań za zmianę ani co chwilę czyszczonej tablicy. Korzystający z tej atrakcji używają bowiem wyłącznie „niewidzialnych” sprayów i pokładów nieskrępowanej niczym wyobraźni. Mają do dyspozycji kilkadziesiąt gotowych szablonów, w tym możliwość malowania na wgranym wcześniej zdjęciu samego siebie. Każde z posunięć wyświetlane jest na interaktywnej, cyfrowej tablicy o dużych rozmiarach, która umożliwia podziwianie pracy twórczej nie tylko samemu artyście, ale i jego grupie wsparcia. Każdy z uczestników, już po zakończeniu artystycznej walki, ma możliwość zachowania swojego dzieła – przez wysłanie go na wskazany adres e-mail lub drukowanie na miejscu.

Graffiti Wall to sposób na kreatywne ożywienie każdego eventu – niezależnie od tego, czy impreza odbywać się będzie w plenerze, w dużej hali czy małej sali. Ważny jest artystyczne zainteresowania gości i ich chęć do dobrej zabawy.