Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 5799 PLN

Dostępność

Przejażdżka Harleyem

Wiatr we włosach, skórzana kurtka na ramionach i wściekle warczący silnik pod siedzeniem. Tylko jedna marka motocykli może wywołać u miłośników dwukołowców takie emocje. Teraz nie musisz inwestować dużych pieniędzy, żeby zapewnić sobie możliwość przejażdżki Harleyem. Jako firma specjalizująca się w organizowaniu atrakcji na eventy, z chęcią zaaranżujemy rajd motocyklem na Twojej imprezie, niezależnie od tego, czy będzie to event rocku czy wydarzenie w gronie bliskich znajomych.

Ochotnicy nie będą potrzebować niczego więcej, tylko czynne prawo jazdy kategorii A – to w przypadku, w którym będą chcieli kierować samodzielnie. Nasza atrakcja skierowana jest jednak także do kobiet, które do tej pory kochały się w Harleyach tylko na ekranie kin i dzieci, które jeszcze nie miały okazji usiąść na skórzanym fotelu motocykla. Wtedy do gry wchodzi nasz profesjonalny kierowca, który zapewni ochotnikom bezpieczną i pełną emocji przejażdżkę po obranej wcześniej trasie.

Atrakcja w sam raz na imprezę plenerową. Nie tylko zorganizowaną dla fanatyków motocykli i rock’n’rolla, ale także tę typowo rodzinną. W końcu kto powiedział, że musimy szaleć, jeżdżąc 200 km/h?