Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 3599 PLN

Dostępność

Kabareciarze

Uśmiech nieschodzący z twarzy gości nawet na sekundę – to klucz do imprezy, która zapadnie im w pamięć bardziej niż ich własne przyjęcia urodzinowe. A nic nie wywołuje uśmiechu skuteczniej niż występy kabareciarzy.

Ty wybierz nazwiska, my je przyciągniemy. Zasilamy imprezy występami zarówno największych gwiazd, znanych z telewizyjnych kabaretów i światowych festiwali komediowych, jak i dopiero co wschodzących gwiazd – młodych talentów, zaskakujących świeżym spojrzeniem na dowcip i sporym dystansem do świata. Na specjalne życzenie możemy ułożyć harmonogram, który uwzględni występy przedstawicieli każdej z wymienionych grup. To dopiero będzie ekscytujące! Zderzenie starego i nowego świata.

Nazwiska to jednak nie wszystko. Z chęcią zajmiemy się także technicznymi aspektami imprezy. Zapewnimy dużą scenę, profesjonalne oświetlenie i porządne nagłośnienie, dzięki któremu występ będzie rewelacyjnie odbierany nawet z drugiego końca sali. Zainteresowany?