Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 2999 PLN

Dostępność

Miniaturowy plac zabaw

Kinder impreza bez placu zabaw? To nie wchodzi w grę. Jeśli przewidujesz event, w obszarze którego nie będzie zbyt dużo miejsca lub po prostu, chcesz typową atrakcję, ale podaną w nietypowy sposób, wybierz miniaturowy plac zabaw.

Domek z malutkimi huśtawki, zjeżdżalnią, ściankami wspinaczkowymi, a nawet piaskownicą – oferowany przez nas plac zabaw uzbroimy w atrakcje znane każdemu maluchowi, wielobarwne i w 100% bezpieczne. Tym bardziej, że pieczę nad placem sprawować będzie grono uśmiechniętych, kochających dzieci pracowników. Jeśli jako rodzic zechcesz zająć się swoimi sprawami, wiedz, że możesz zostawić dziecko pod ich opieką, a jeśli nie – cóż, wygodne ławeczki dla rodziców też przewidujemy.

Miniaturowy plac zabaw to gwarancja wielogodzinnej, rewelacyjnej zabawy. Must have każdej kinder imprezy, która nie startuje w zawodach „nuda roku”.