Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 999 PLN

Dostępność

Basen z kulkami

Kąpiel, do której nie potrzeba ręcznika ani umiejętności pływania? To możliwe. W oferowanym przez nas basenie z kulkami wymagana jest tylko chęć dobrej zabawy. Dotyczy to zarówno maluchów, jak i dorosłych, bo zbiornik z wielobarwnymi piłeczkami przeznaczony jest także na wariackie imprezy integracyjne, dla tych, którzy nie zechcieli pożegnać dziecięcych sentymentów.

Umożliwiamy wielogodzinną zabawę z tysiącami miękkich piłek i skokami z parteru lub wysokości. Konstrukcję wyposażamy bowiem w drabinkę i malutką wyskocznię, dla jeszcze większego funu. Basen możemy zamontować niemalże w każdym miejscu, na zewnątrz lub w środku budynku, więc nie martw się lokalizacją Twojej imprezy – podołamy każdej, nawet najbardziej oddalonej. Dzięki dużym rozmiarom basenu w zabawie może uczestniczyć grupka aż kilkunastu osób. Spokojnie, nie będziemy pytać o wiek, więc jeśli tylko masz ochotę, wskocz do basenu razem ze swoim maluchem lub zbierz ekipę tak samo zwariowaną, jak Ty i pozwól, by Twoja sentymentalna, odrobinę dziecięca impreza integracyjna stała się przykładem najlepszej zabawy.