Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1959 PLN

Dostępność

Pokaz parkour

Mężczyźni skaczący po dachach i odbijający się od ścian to domena nie tylko amerykańskich filmów akcji. Teraz parkourowcy mogą pojawić się na Twoim evencie, gwarantując pokaz zapierający dech w piersi. Salta, przewroty, wysokie skoki – to tylko kilka elementów, których można się spodziewać. Wszystko to w skrupulatnie przygotowanej choreografii.

Mistrzowie parkouru nie muszą jednak być tylko okazami. Na specjalne życzenie klienta możemy zatrudnić takich specjalistów, którzy po zaprezentowanym pokazie przeprowadzą mniej lub bardziej zaawansowane warsztaty – zarówno dla młodszych, jak i starszych gości. Dzięki temu uczestnicy Twojej imprezy będą mogli poznać tę piękną, kondycyjną sztukę od podstaw, a nawet co nieco się z niej nauczyć. Wszystko to oczywiście pod okiem wyspecjalizowanych asekurantów, więc gwarantowana jest nie tylko świetna zabawa, ale i bezpieczeństwo.