Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1999 PLN

Dostępność

Biesiada przy ogniu

Ogromne ognisko, wokół którego zbiorą się goście, by smażyć smaczne przekąski, rozmawiać i grać na gitarach lub słuchać przebojów folkowo-rockowej kapeli – na tym polega oferowana przez nas atrakcja: „Biesiada przy ogniu”. Niby znana, ale w naszym wydaniu jeszcze doskonalsza i nietypowa. W sam raz na plenerowy event integracyjny, bo doskonale wiemy, że nic nie jednoczy współpracowników i znajomych tak bardzo, jak dobre jedzenie, świetna muzyka i wyjątkowy klimat.

Zapewniamy, rzecz jasna, ognisko, siedziska, jedzenie, muzykę i to, że każdy z wymienionych elementów będzie dopięty na ostatni guzik, a także profesjonalny. Ognisko zyska naprawdę duże rozmiary, siedziska możemy stworzyć w tradycyjnym, drewnianym wydaniu lub bardziej wygodnicko – dzięki poduszkom, jedzenie to nie tylko kiełbaski, ale i słodkie łakocie, a muzyka? Żaden playback czy magnetofon, a grana na żywo przez pełnoprawną kapelę.

Biesiada przy ognisku to atrakcja doskonała na zwieńczenie całodniowego eventu, pełnego wrażeń, ale także jako indywidualna atrakcja, wystarczalna sama w sobie. Sprawdzi się zarówno na szkolną, jak i firmową integrację, a także na spotkanie znajomych po wielu latach.