Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 6999 PLN

Dostępność

Wyścigi lamborghini

Myślisz, że jeśli na swoim wyścigowym koncie masz dziesiątki Wrak Race’ów i przejażdżki typu Offroad, to przeżyłeś już wszystko i nic nie może Cię zaskoczyć? My mówimy – najlepsze dopiero przed Tobą. Oczywiście pod warunkiem, że nie boisz się zawrotnych prędkości lub jesteś zwolennikiem ponadprzeciętnego luksusu, bo wyścigi lamborghini to właśnie źródło tych dwóch rzeczy.

Oferujemy przejażdżkę na długim, profesjonalnym torze pełnym ostrych zakrętów, w najbardziej wygodnych modelach lamborghini i w towarzystwie profesjonalistów, którzy nie tylko doradzą Ci jak osiągnąć wyniki godne bolidowych mistrzów, ale, co najważniejsze, zadbają o bezpieczeństwo Twoje i pasażerów. Tak, dobrze przeczytałeś – autem nie musisz podróżować samotnie. Na przejażdżkę możesz zabrać dziewczynę, brata lub mamę, a siedząc za kierownicą, cyknąć sobie pamiątkową fotkę. Wcześniej ubierzemy Cię w bajerancki strój rajdowca, więc możesz mieć pewność – znajomi na widok Twojego zdjęcia pękną z zazdrości.

Dla kogo przeznaczone są wyścigi lamborghini? Nie ściemniamy – dla każdego. Możesz zlecić zorganizowanie wyścigów zarówno jako pojedynczy kierowca-fanatyk, ale i jako szef, chcący przetestować swój zespół w miejscu innym niż to, za firmowym biurkiem. Udowodniono, że nic tak nie pobudza teamu do pracy, jak odrobina adrenalinki i wzajemna rywalizacja na torze.