Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 2299 PLN

Dostępność

Mobilny park linowy

Aktywny wypoczynek musi łączyć się z dobrą zabawą – bez tego po 10 minutach pojawia się znużenie, a nuda to coś, czego unikamy jak ognia. Dlatego oferując naszym klientom zorganizowanie mobilnego parku linowego, staramy się, żeby nie była to typowa atrakcja, którą znają z pobliskiego parku miejskiego.

W oferowanej przez nas wersji znajdziesz szereg trudnych do pokonania, skomplikowanych przeszkód, do przejścia których nie wystarczy tylko brak lęku wysokości. Stromo ułożone stopnie, wybrakowane przejścia, duże wysokości zdolne wywołać emocje nawet w największym wspinaczkowym czempionie. Tu przyda się siła i spryt, a jeśli zechcesz wynająć park linowy z ekipą – także zdolność wzajemnej współpracy.

Zabawa idealna na integracyjny wypad uczniów jednej klasy, pracowników jednej firmy lub po prostu – paczki znajomych, lubiących spędzać czas aktywnie zamiast przed telewizorem. Miejsce nie gra znaczenia. Mobilny park linowy zamontujemy w każdym miejscu, które wskażesz, byle znajdowało się tam kilka drzew i liści. Zainteresowany?