Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 9999 PLN

Dostępność

Diabelski młyn

Diabelski młyn to niesamowita atrakcja, dzięki niej przez chwilę jesteś bliżej nieba, a po chwili znów na ziemi. To rodzaj karuzeli z małymi kabinami dla pasażerów. Diabelski młyn jest atrakcją  bardzo prestiżową, gwarantującą niezapomniane widoki – na pewno zostanie doceniona przez uczestników imprezy.

Gwarantujemy wszystko, transport wielkiej karuzeli, jej rozstawienie oraz obsługę. Zapewniamy ubezpieczenie NNW, obsługę medyczną oraz ochronę obiektu. Proponujemy także atrakcje dodatkowe, stanowiska z przekąskami, automaty do gier i wiele innych.

Tego typu atrakcja dedykowana jest dla osób, które chcą zachwycić wszystkich uczestników imprezy. Polecana jest na wielkie imprezy, ogromne festyny, parudniowe wydarzenia okolicznościowe itp. Jeżeli impreza jest za mała, na sprowadzenie tak ogromnej atrakcji, proponujemy wiele, równie atrakcyjnych rozwiązań.