Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1299 PLN

Dostępność

Eliminator Meltdown

Nowoczesna, zdobywająca serca imprezowiczów atrakcja zawitała także do nas! Poznaj Eliminatora Meltdown – zielonego, ośmiościennego klocka, będącego źródłem najlepszej, plenerowej zabawy.

Na powierzchni Eliminatora znajduje się osiem, 80-centymetrowych, ułożonych wkoło podestów. W centralnej części atrakcji dwie, obracające się, poziome pałki, które dosięgną każdego. Zabawa polega na ich unikaniu – podskokach, skłonach, leżakowaniu, tak, by nie spaść z podestu. Konkurencję wygrywa, rzecz jasna, ta osoba, która najdłużej utrzyma się na swoim stanowisku i nie podda się zabójczej sile Eliminatora. Rozgrywka wcale nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać, bowiem pałki ruszają się coraz szybciej i coraz bardziej nieprzewidywalnie, z każdą minutą. Wytrwają tylko ci, o najlepszym refleksie i zwinności.

Eliminator Meltdown to nowoczesna atrakcja, która sprawdza się na wszystkich imprezach plenerowych, od rodzinnych pikników po integracyjne imprezy firmowe. Jest gwarancją świetnej zabawy i poprawy relacji między znajomymi, współpracownikami, a nawet najbardziej zdeterminowanymi do walki wrogami.