Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 9999 PLN

Dostępność

Wynajem dmuchańców

Wyobrażasz sobie jakąkolwiek dziecięcą imprezę plenerową bez dmuchańców? Pewnie nie, bo dmuchańce to musthave. Duże zjeżdżalnie i kolorowe ścianki wspinaczkowe są gwarancją zarówno dobrej, jak i bezpiecznej zabawy, którą doceniają maluchy w każdym wieku – i starsi i młodsi.

Wszystkie rodzaje dmuchańców zostaną zamontowane zgodnie ze wszelkimi warunkami bezpieczeństwa, w najlepszej, wybranej wcześniej lokalizacji. Dobrana ku temu ekipa techniczna będzie czuwać nad stanem dmuchańców, a zespół obsługujący zadba o dzieci, przebywające na atrakcji. W tak odpowiedzialne ręce rodzice będą mogli oddać swoje maluchy, i to bez cienia zmartwienia.

Rodzajów dmuchańców jest mnóstwo – od kolorowych, długich gąsienic po wysokie zamki. Możliwe jest dobranie atrakcji zarówno na imprezę tematyczną, jak i ogólną, zamkniętą lub plenerową. Ważne, żeby dziecięcą.