Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 6699 PLN

Dostępność

Wioska indiańska

Nie musisz przemierzać rozległych stepów Ameryki, żeby poczuć klimat rodem z indiańskiej wioski. Na Twoje życzenie zorganizujemy atrakcję, która w 100% odda klimat tamtych czasów – osadę pełną stożkowych namiotów, ognisk i wysokich, starannie rzeźbionych totemów. To motyw, który sprawdzi się szczególnie podczas tematycznych urodzin malucha, pikniku rodzinnego lub szkolnego wydarzenia, opartego na aspekcie historycznym.

Na terenie indiańskiej wioski będzie można nie tylko oglądać, ale i działać. Zarówno dzieciom, jak i dorosłym umożliwimy sprawdzenie się w typowych, indiańskich bojach, do których, w ramach przygotowań, każdy zostanie ubrany w odpowiednie stroje i naznaczony tradycyjnymi malunkami na twarzy. To gwarancja nie tylko dobrej zabawy, ale także nauki, która dzięki praktyce jest znacznie bardziej efektywna.