Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1959 PLN

Dostępność

Policyjne Miasteczko

Co powiesz na tematyczną strefę malucha o nazwie Policyjne Miasteczko? Możemy zagwarantować – maluchy uwielbiają zabawę w policjantów i z pewnością docenią każdą z obecnych w Miasteczku atrakcji, Miasteczku stworzonemu w oparciu o dmuchaniec, pełniący rolę zarówno dmuchanego placu zabaw, zamku, jak i toru przeszkód. Wszystko to w fantastycznych, wyrazistych kolorach i dużych rozmiarach, dzięki którym w Miasteczku będzie mogło bawić się nawet ośmioro dzieci jednocześnie.

Policyjne Miasteczko, jak pewnie się już domyślasz, świeci triumfy na wszelkiego rodzaju imprezach rodzinnych, zarówno plenerowych, jak i tych w typie indoor. Nie jest to jednak żelazną zasadą. Policyjne Miasteczko zdarzyło się nam rozstawiać także na imprezach dorosłych, którzy w ramach eventu chcieli zaznać odrobiny zwariowanej zabawy, przypominającej czasy dzieciństwa.

Decydując się na nasze Miasteczko, masz gwarancję, że wszystkim, czyli transportem, montażem oraz obsługą zajmie się nasz zespół. To kompleksowe działanie, które w połączeniu z atrakcyjnymi, konkurencyjnymi cenami z pewnością powinny wywołać Twoje zainteresowanie.