Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 9999 PLN

Dostępność

Wynajem lodowiska syntetycznego

Tego typu ślizgawkę całoroczną do wynajęcia, można rozstawić w środku lata, na powietrzu lub w centrum handlowym – wystarczy gładka przestrzeń. Składa się ona z plastikowych płyt (z polipropylenu), można je ułożyć w dowolny kształt albo nadać im wyjątkowy kolor.

Usługa wynajmu lodowisk obejmuje także dodatkowe aspekty, takie jak: budowa przebieralni, pakiet łyżew i akcesoriów, obsługa licencjonowanych instruktorów dla dzieci i dorosłych. Zapewniamy także obsługę techniczną, dodatkową ochronę obiektu, sporządzenie wymaganych regulaminów użytkowania atrakcji oraz ubezpieczenie OC.

Jest to świetna atrakcja przede wszystkim dla dzieci, ale jak pokazuje nasze doświadczenie – atrakcje tego typu sprawdzają się także na imprezach dla dorosłych. Lodowiska syntetyczne polecamy między innymi na imprezy firmowe i festyny.