Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

9999,00 PLN

Dostępność

Wynajem plaży

Jeśli tęsknicie za latem, już nie musicie czekać.  Wynajmij tropikalną plażę, a my rozstawimy ją w dowolnym miejscu, o dowolnej porze roku. Rozsypiemy piasek, rozstawimy leżaki, palmy i zielone rośliny – ale przede wszystkim podniesiemy temperaturę!

Na życzenie klienta stworzymy niezwykłe, tropikalne miejsce wypoczynku na imprezie integracyjnej, dłuższym wyjeździe lub dowolnym evencie.  Zapewniamy transport całego potrzebnego sprzętu, rozstawienie tropikalnej strefy oraz opiekę nad nią w trakcie wydarzenia. Jesteśmy w stanie zapewnić dodatkowe atrakcje, sadzawki, plac zabaw, pokaz tańca hula lub występ muzyczny.

Mobilna plaża to atrakcja, która sprawdzi się na każdej dłuższej imprezie. Nikt nie będzie chciał w niej spędzić wyłącznie paru minut, jej po prostu nie chce się opuszczać.  Jest doskonała na festyny, wyjazdy integracyjne lub całodzienne eventy. Wynajmij swoją prywatną plażę już dziś!