Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 2499 PLN

Dostępność

Rzeźbienie w lodzie

Na Państwa oczach artyści wyczarują niesamowite kształty w przejrzystej bryle specjalnego lodu. Jest możliwość wykonania rzeźb wcześniej, ale po co rezygnować ze wspaniałego widowiska? Jesteśmy wstanie stworzyć niesamowite figury, które będą cieszyć oko co najmniej 8 godzin.

To nie lada wyzwanie stworzyć coś z twardego, ale za razem kruchego lodu – dlatego zatrudniamy profesjonalnych artystów. Zajmujemy się także transportem specjalnego lodu oraz sprzętu do jego obróbki. Lodowe figury są przez nas oświetlane w atrakcyjny sposób, a proces rzeźbienia umila muzyka.

Lodowe figury to bardzo elegancka impreza, która szczególnie dobrze podkreśla klimat wykwintnych bankietów. Sprawdzi się jednak na imprezie każdego rodzaju, rzeźbione kształty mogą zawiązywać do tematyki imprezy – możliwości są prawie nieograniczone.