Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 9999 PLN

Dostępność

Nauka tańca

Z nami nauczysz się klasycznego walca, odważnego tanga, tańca hula oraz wielu innych. Wszyscy nasi instruktorzy są pełni pasji, z chęcią przekazują całą swoją wiedzę. Jeżeli na Waszych firmowych imprezach nikt nie tańczy, bo nie umie – to pora to zmienić!

Współpracujemy  z doświadczonymi instruktorami tańca, którzy nauczą Was wybranego tańca w ekspresowym tempie. Jeżeli w miejscu imprezy nie ma warunków do tańca, przywozimy i rozkładamy specjalny parkiet. Nie musicie się martwić o dobre nagłośnienie, tym też się zajmiemy.

Nauka tańca to idealna atrakcja na dłuższe imprezy lub wyjazdy integracyjne. Jeżeli nie macie możliwości dobrania się w pary, uczymy także tańców, która można wykonywać ‘solo’. Nauka tańca jest też fajną atrakcją na festyny – instruktor na scenie może wskazywać ruchy publiczności.