Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 9999 PLN

Dostępność

Karaoke party

Znudziły Cię piątkowe wieczory karaoke w pobliskim pubie? Śpiewanie po raz setny utworów Krzysztofa Krawczyka, dla garstki zebranych w kącie emerytów to już żadna frajda? Nic dziwnego. Dlatego jeśli uwielbiasz karaoke i chcesz zorganizować imprezę ze śpiewem, jako elementem dominującym, wybierz Karaoke Party.

Zapewniamy profesjonalny sprzęt odtwarzający, z bazą kilkuset polskich i zagranicznych piosenek, sprzęt nagłaśniający, w tym mikrofony, których nie powstydziłyby się największe gwiazdy estrady, a także zawodowego konferansjera, który poprowadzi Twoją imprezę, typując na samym końcu, z pomocą publiczności, zwycięzcę – karaokowego mistrza.

Karaoke Party to idealny pomysł na imprezę integracyjną. Ale nie tylko. Wieczór z karaoke to gwarancja świetnej zabawy, śmiechu i relaksu, których prawie każde wydarzenie powinno być pełne.