Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 9999 PLN

Dostępność

Wynajem minigolfa

Minigolf to pomniejszona wersja golfa, w którą można zagrać w dowolnym miejscu. Mini golf do wynajęcia, składa się z wielu stanowisk, które można rozstawić w miejscu wybranym przez klienta – biuro, centrum handlowe, plaża lub łąka. Przy użyciu kijów golfowych trzeba trafić piłeczką do pustego dołka, wykorzystując jak najmniejszą ilość ruchów.

Na miejscu wydarzenia czekać będzie obsługa techniczna torów oraz sztab wykwalifikowanych instruktorów, którzy wytłumaczą zasady gry i przeprowadzą turniej. Zapewniamy cały sprzęt potrzebny do gry – kije golfowe, piłeczki oraz karty do spisywania uzyskanych punktów. Na życzenie jesteśmy w stanie wynająć dodatkowe atrakcje.

Minigolf może być samodzielną atrakcją lub dodatkową w czasie imprezy firmowej, festynu na świeżym powietrzu. Spodoba się wszystkim uczestnikom, niezależnie od wieku.