Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

9999PLN

Dostępność

Wynajem konsol

Uwielbiacie konsole do gry albo pamiętacie je z dzieciństwa? Ta atrakcja jest właśnie dla Was! W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór gier wraz z konsolami.  Zorganizujemy imprezę pełną dobrej zabawy, z piwem, przekąskami, na miękkich pufach lub kanapach.

Posiadamy ponad 65 konsol wraz z zestawami gier, padów, oraz sprzęt dodatkowy –  Kinect i PlaystationMove. Jesteśmy w stanie również zapewnić wygodne siedzenia oraz wystrój nawiązujący do dowolnej gry. Nasz catering i piwo na pewno zostaną docenione przez spragnionych graczy.

Zagraj w FIFA całą firmą – dla dużych grup mamy ciekawe rozwiązanie: wielki modułowy ekran LED i 22 pady. Dzięki temu rozwiązaniu możecie zagrać w gry zespołowe. Konsole do gier mogą się także stać atrakcją dodatkową na mniejszej imprezie i znaleźć się np. w strefie chilloutu.