Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1199 PLN

Dostępność

Żyroskop-kręcioł

Jeśli jesteś zmęczony powtarzającymi się, nudnymi atrakcjami na eventy, dobrze, że trafiłeś do nas. Stawiamy na intensywne wrażenia i wspomnienia nie do zapomnienia, dlatego w naszej ofercie umieściliśmy także zabawę o nazwie Żyroskop-kręcioł. Kiedyś – element testów sprawnościowych do zawodu pilota i astronauty, dziś – główna atrakcja wszystkich zwariowanych imprez, plenerowych i indoorowych.

Wystarczy, że usiądziesz w wygodnym fotelu i dasz się porwać wielokrotnym i maksymalnie szybkim obrotom 360 stopni. To one wywołają obciążenia, które specjaliści porównują do tych, odczuwanych przez kierowców F1. Jesteś gotowy na takie doznania? Martwi nie musisz się ani trochę. Nad zabawą będzie stale czuwać nasz zespół – techników i ratowników, którzy przygotują atrakcję do użytku i będą czuwać nad uczestnikami zabawy, od momentu wejścia na fotel aż do chwili zejścia z niego.

Gwarantujemy, że Żyroskop sprawdzi się zarówno podczas rodzinnych imprez plenerowych, takich jak pikniki i festyny, ale także w przypadku eventów integracyjnych, podczas których silne emocje są jak najbardziej mile widziane. O tym, gdzie się pojawimy, decydujesz Ty. My obiecujemy, że organizacją zajmiemy się najszybciej, jak to możliwe. I najskuteczniej.