Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 499 PLN

Dostępność

Limbo dance

Prezentujemy egzotyczną atrakcję prosto z Hawajów! Idealną zarówno na (nie)zwykłą imprezę znajomych, jak i firmowe lub szkolne spotkanie integracyjne. W końcu nic tak nie bawi i zbliża jak wspólny, zwariowany taniec pełen wyzwań.

Cała zabawa polega na przejściu pod drewnianym kijem umieszczonym między dwiema pionowymi tyczkami. Przejściu z pochyleniem w tył, koniecznie tak, by nie uszkodzić konstrukcji. Z każdą kolejną rundą przenosimy kij na niższy stopień. Po paru rundach zostaną tylko najbardziej gibcy, a zwycięzcą zostanie ten, kto przejdzie najniżej, nie tykając kija nawet czubkiem nosa.

Do zabawy dołączamy tematyczne, hawajskie stroje – kolorowe łańcuchy dla panów i kwieciste przepaski dla pań, egzotyczną, rytmiczną muzykę, a na specjalnie życzenie także barek z kokosowymi napojami oraz drinkami.