Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1299 PLN

Dostępność

Gigantyczny Twister

Pamiętasz tę kolorową zabawę z dzieciństwa? Twister w wersji XXL zawitał także na imprezy dorosłych. Ogromna plansza z setkami równomiernie rozłożonych, kolorowych pól zjednuje sobie tłumy wielbicieli – zarówno tych, lubiących po prostu dobrą zabawę, jak i tych, poszukujących sposobu na skuteczną integrację zespołu. Szefowie i kierownicy – to komunikat także do Was!

Cała zabawa polega na tym, że dwójka zawodników musi kolejno położyć rękę lub stopę na wyznaczonym przez wskaźnik miejscu. Raz będzie to pole w zasięgu ręki, innym razem znacznie dalej, i na tym polega cała sztuka – na gibkości i pomysłom na to, jak najlepiej się ułożyć, żeby pozostać w danej pozie przez całą turę przeciwnika. Bo zwycięzcą zostanie tylko ten, kto utrzyma równowagę do samego końca. Kontakt z planszą dozwolony wyłącznie przez dłonie i stopy.

Na planszy można bawić się zarówno w wygodnym, sportowym ubiorze, jak i na bosaka. Gigantyczny Twister robił bowiem furorę także na imprezach plenerowych, latem, gdzie skromniejszy strój był koniecznością.