Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1199 PLN

Dostępność

Catch The Light

Nasza oferta wypełniona jest po brzegi również nowoczesnymi atrakcjami, bijącymi rekordy popularności także za granicą. Catch The Light jest tego najlepszym przykładem. Nietuzinkowa gra zręcznościowa, która sprawdza się zarówno na rodzinnych, plenerowych imprezach, jak i spotkaniach integracyjnych, podczas których zdrowa, ucząca współpracy rywalizacja jest jak najbardziej mile widziana.

Znajdź drugiego ochotnika. Stań naprzeciw niego i rozpocznij pojedynek, w którym równie istotny jest refleks, co szybkość i precyzja działania. Zabawa polega bowiem na zgaszeniu jak największej ilości lampek. I choć zadanie wydaje się odrobinę banalne, uwierz – nie jest takie. I bardzo wciąga, zapewniając świetną zabawę nie tylko uczestnikom, ale także zebranej wokół publiczności. Zapewniamy światełkowy stół i zespół, który zajmie się montażem sprzętu oraz jego obsługą. Krótko mówiąc, Ty zlecasz, my organizujemy, biorąc na swoje barki każdy aspekt atrakcji.