Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1599 PLN

Dostępność

Aerotunel

Chcesz, żeby Twoja impreza plenerowa była porywającym i zapadającym w pamięć eventem? W takim razie powinieneś zainwestować w nowoczesne atrakcje, które zaintrygują gości i będą na tyle ciekawe, że zachęcą do wypróbowania. Jedną z takich zabaw jest właśnie aerotunel – innowacyjny symulator lotów, w obrębie którego każdy może poczuć się jak spadochroniarz, pilot myśliwca podczas ewakuacji albo ptak. Tyle że w bezpiecznym, sprawdzonym i wygodnym otoczeniu.

Aerotunel jest atrakcją bardzo mobilną. To znaczy, że możemy dostarczyć ją i zamontować w jakimkolwiek miejscu – na zewnątrz lub wewnątrz budynku. Do usług transportu i montażu dołączamy zespół, który zajmie się także jego obsługą. To oni pomogą gościom ubrać się w odpowiedni kombinezon, wejść do aerotunelu i poddać się sile pionowego strumienia powietrza, które uniesie ciało, nie uruchamiając lęku wysokości.

Zainteresowany? Czekamy w takim razie aż się z nami skontaktujesz. Wtedy będziemy mogli zająć się organizacją wynajmu aerotunelu i jego transportem we wskazane przez Ciebie miejsce.