Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

Dmuchańce – tory przeszkód, eliminator meltdown, ścianki i wiele innych

Dmuchańce to aktualnie największy must-have każdej imprezy plenerowej, który rozkochuje w sobie wszystkie dzieci – te najmłodsze, ale też starsze. Chcesz, żeby Twój event zapadł w pamięć gości i zajął stałe miejsce na liście ich ulubionych wydarzeń? Postaw na dmuchane zamki, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe i suche baseny z kulkami.

Najlepsze dmuchańce na rynku. Dostarczamy, montujemy i składamy samodzielnie

U nas znajdziesz te najlepsze – ogromne, kolorowe, z animowanymi postaciami na ściankach, które zapewnią świetną zabawę najmłodszym i zagwarantują spokój rodzicom. Dostarczane, montowane, a na końcu składane przez nasz zespół techniczny. W sam raz na rodzinne pikniki, wydarzenia edukacyjne, a nawet imprezy integracyjne, w trakcie których to nie tylko dzieci, ale także dorośli wskoczą na dmuchańce i będą bawić się aż do utraty tchu. W końcu nic tak nie łączy, jak wspólna, rewelacyjna zabawa.

Dmuchańce nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Idealne na imprezy integracyjne

Dla dorosłych klientów przeznaczona jest także dalsza część naszej dmuchańcowej oferty. Wielkie trampoliny, tory przeszkód, byk rodeo, Eliminator Meltdown – to kilkoro ulubieńców wszystkich fanów mocnych wrażeń, którzy lubią ściągać pomysłowe atrakcje zarówno na prywatne, koleżeńskie imprezy, jak i te większe, firmowe.Tak, w ostatnim czasie dmuchańce stały się trendem podczas wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych, więc niezależnie od tego, czy przewodzisz ogromnej spółce z kilkumilionowym budżetem, czy jesteś szefem kilkunastosobowego zespołu – dmuchańce to strzał w dziesiątkę. Jeśli nie wierzysz, przejrzyj nasze propozycje. Jesteśmy pewni, że coś wpadnie Ci w oko.

Czas nudnych, znanych wszystkim dmuchańców odchodzi w niepamięć. My stawiamy na innowacyjne, duże i kolorowe atrakcje, które angażują całe ciało, zapadają w pamięć i gwarantują wyłącznie świetną zabawę. Zainteresowany?