Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 2399 PLN

Dostępność

Walka Rycerska

Impreza w średniowiecznym klimacie, a może festyn rodzinny w zamkowej scenerii? Jeśli tylko czujesz, że walczący rycerze mogą urozmaicić organizowany przez Ciebie event, zdecyduj się na naszą Walkę Rycerską. Zapewnimy występ najlepszych, doświadczonych, ucharakteryzowanych wojów, którzy na oczach gości odegrają skomplikowaną choreografię, oddającą w całości waleczne zachowania średniowiecznych żołnierzy. Taką, która zaskoczy nawet doświadczonych w temacie widzów, a tym bardziej tych, którzy pierwszy raz zobaczą walkę rycerską na żywo.

Na Twoje specjalne życzenie Walkę Rycerską możemy połączyć z żywą lekcją historii. Tę w szczególności docenią najmłodsi widzowie, mogący dotknąć, a nawet przymierzyć strój prawdziwego rycerza. Atrakcja nadaje się zatem zarówno na historyczną imprezę plenerową, jak i szkolny festyn edukacyjny i jest interesująca tym bardziej, że łączy się z atrakcyjną ceną.