Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 499 PLN

Dostępność

Szczudlarze

Animatorzy to podstawa każdej familijnej imprezy. W ich plenerowych odsłonach rewelacyjnie spisują się szczudlerzy –  artyści do zadań specjalnych, z ponad 3 metrami wzrostu, makijażem i kolorowymi kostiumami. Idealnie dopełnią harmonogram Twojej imprezy i zyskają miłość najmłodszych gości.

Szczudlarze, z którymi współpracujemy uznają tylko prawdziwy, długotrwały uśmiech. Na swoim koncie mają nie tylko uczestnictwo w imprezach, ale także spektaklach teatralnych, co jest dowodem na ich zdolności aktorskie. To dzięki tym umiejętnościom szczudlarze chętnie odgrywają ustalone wcześniej role – klaunów, mimów lub cyrkowców i wchodzą w interakcje z gośćmi, rozdając cukierki lub tworząc zwierzątka z balonów. Atrakcyjnym dodatkiem jest także puszczanie ogromnych baniek mydlanych.

Szczudlarze to atrakcja, która urozmaici każdą imprezę plenerową – piknik, festyn, miejską paradę i wszelkiego typu wydarzenie reklamowe. W końcu czy ulotki rozdawane przez Wysokich Panów nie będą bardziej skutecznym elementem reklamowym? Na pewno!