Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 5999 PLN

Dostępność

Słowiańska osada

Wioska pełna drewnianych chatek, palisad, zakątków kowali i piekarzy, średniowieczne stroje i potrawy, a wszystkiemu towarzyszy piękna, ludowa, X-wieczna muzyka. Jesteś gotowy na dzień w prawdziwej słowiańskiej osadzie? To nie tylko atrakcja o ogromnych walorach edukacyjnych, ale także źródło świetnej zabawy. Klimatycznej zabawy.

Słowiańska osada to piękna, wiarygodna sceneria, ale również szereg zajęć – teoretycznych i praktycznych. W jej granicach poznasz klimat X-wiecznej wioski: skosztujesz lokalnych potraw, odziejesz się w tradycyjne stroje i posłuchasz ciekawych opowieści przy domowym palenisku. To atrakcja w sam raz dla historycznych maniaków, ale nie tylko. Integrację w zaciszu słowiańskiej wioski doceniają wszyscy, którzy lubią bliskość natury, zarówno dorośli, jak i dzieci. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że słowiańską osadę możemy stworzyć niemalże wszędzie. Nawet najdalsza lokalizacja nie jest dla nas problemem, dlatego jeśli wpadła Ci w oko nasza oferta, nie zwlekaj. Organizacji podejmiemy się już na chwilę po wstępnych ustaleniach.