Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 12999 PLN

Dostępność

Przelot myśliwcem

Śniłeś kiedyś o tym, że siedzisz za kierownicą myśliwca i szybujesz wysoko, ponad chmurami, czując na karku klimat rodem z kultowego Top Gun? Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizacji nawet najbardziej szalonych marzeń. Przelot myśliwcem to atrakcja, którą chętnie dla Ciebie przygotujemy.

W naszej rozbudowanej na maksa ofercie znajdziesz różne modele myśliwców, w tym MiG-29, L-39 i Hawker Hunter – profesjonalne samoloty bojowe, w których usadzimy Ciebie i profesjonalnego pilota, któremu nie obce są wojenne potyczki. On zadba nie tylko o Twoje bezpieczeństwo, ale także opowie co i jak. Przed startem ubierzemy Cię, rzecz jasna, w profesjonalny strój pilota, który sprawdzi się także w momencie pstryknięcia selfie. Zazdrość znajomych na widok takiego zdjęcia, podobnie jak wspomniana już adrenalina, murowana.