Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 299 PLN

Kategoria

Dostępność

Przejażdżka limuzyną

Niezależnie od tego, czy poszukujesz atrakcji na wieczór kawalerki czy na firmową imprezę, przejażdżka limuzyną sprawdzi się doskonale. W pierwszym z nich zagwarantuje przyszłemu małżonkowi fundament do całonocnego szaleństwa i tzw. wejście smoka, a w trakcie firmowego eventu spełni bardziej praktyczną funkcję – przewiezie uczestników imprezy we wskazane miejsce, gwarantując w tym czasie sporą dawkę wygody i luksusu.

Dysponujemy różnego rodzaju luksusowymi pojazdami, bardziej klasycznymi i nowatorskimi. Każde z nich wyposażone jest jednak z doskonały sprzęt grający, niezwykle wygodne sofy, jedzenie i telewizory, a także kierowcę, który z wielką chęcią przewiezie całą grupę we wskazane miejsce i opowie co nieco, jak to kierowca.

Bezpieczeństwo i kompleksowe obsługa to dla nas priorytet, dlatego decydując się na naszą przejażdżkę limuzyną, możesz być pewien, że dopilnujemy wszystkiego i nawet najdrobniejszy szczegół dopniemy na przysłowiowy, ostatni guzik.