Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1499 PLN

Dostępność

Pokaz baniek mydlanych

Tysiące kolorowych, dużych i małych baniek mydlanych unoszących się wysoko w powietrzu – to atrakcja, która uświetni każdą familijną imprezę. Pokaz baniek mydlanych to bowiem ten element, który przyciąga wszystkich najmłodszych gości i gwarantuje im świetną zabawę, a co za tym idzie – także świetne wspomnienia. Zabawa przypadnie do gustu również dorosłym, bo animatorzy, którzy zajmą się produkcją baniek są na tyle uzdolnionymi artystami, że zagwarantują oryginalne i angażujące show.

Naszych animatorów ubierzemy w piękne, kolorowe stroje, więc event, na którym się pojawimy zyska dodatkowe walory estetyczne. Za to bańki, które są przez nich produkowane to nie tylko pojedyncze i malutkie bąble. Niektóre z nich mogą osiągnąć nawet 4 metry średnicy. Do specjalności naszych masterów należy tworzenie długiego, bąbelkowego tunelu, mieniącego się wszystkimi tęczowymi kolorami. Jednak idealnym zwieńczeniem imprezy jest możliwość „zamknięcia” każdego uczestnika w pokazu w dużej, kolorowej bańce.

Jak sam widzisz, pokazem baniek mydlanych możemy urozmaicić Twój plenerowy event, do tego stopnia, że zostanie w pamięci gości na bardzo długo. Jesteś tym zainteresowany? Jeśli tak, nie zwlekaj i zleć nam organizację atrakcji za pomocą zaledwie kilku kliknięć w formularzu kontaktowym.