Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 999 PLN

Dostępność

Pojedynek kowbojów

Szukasz wystrzałowej zabawy? I to w dosłownym tego słowa znaczeniu? W takim razie pojedynek kowbojów to atrakcja, która powinna przypaść Ci do gustu. Tym bardziej, że sprawdzi się nie tylko jako pojedyncza zabawa, ale także jako jeden z głównych elementów tematycznego eventu w stylu country, rodem z Dzikiego Zachodu.

Pojedynek to idealna szansa na zdobycie tytułu najlepszego kowboja na całym Dzikim Zachodzie. Zapewniamy wszystko, co niezbędne – profesjonalny, skórzany strój, broń wyposażoną w bezpieczne strzałki pneumatyczne oraz tematyczną scenografię pełną pustynnych, drewnianych motywów. Ty znajdź wyłącznie śmiałka, który odważy się z Tobą skonfrontować i… do dzieła! Na najlepszego czekają nie tylko oklaski zebranego tłumu, ale również ciekawe upominki, w tym m.in. możliwość cyknięcia sobie fotki w tak bajeranckim, kowbojskim stroju. Jesteśmy pewni, że znajomi Ci tego pozazdroszczą.