Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1299 PLN

Dostępność

Piłka nożna w klatce

Zasady gry w piłkę nożną zna każdy. Wygląd boiska także. Co powiesz jednak na to, by stworzyć oryginalną rozgrywkę, nie na tradycyjnej murawie, a w… klatce? Zabawa polega na tym samym – strzelaniu efektownych goli. Nie zabraknie dwóch bramek ani piłki, ale każda z drużyn składać się będzie z dwóch osób, a rozmiary boiska zmniejszymy do tego stopnia, by gra była dynamiczna – pełna podań, uderzeń i goli. Całość otoczymy przezroczystą pleksą, dzięki której piłka nie wypadnie z gry.

Atrakcja ta sprawdzi się doskonale na różnego typu sportowych eventach, a w szczególności na tych, poświęconych przyszłym sportowcom. Piłka nożna w klatce jest bowiem doskonałą formą treningu, szlifującą zarówno zdolności techniczne, jak i motoryczne. Korzystali z niej już najlepsi piłkarze, teraz pora na Ciebie.