Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 4199 PLN

Dostępność

Offroad

Nie musisz skakać ze spadochronem, żeby poczuć ogromną dawkę adrenaliny. Ona czeka także tu, na lądzie, choćby podczas przejażdżek Offroad, które proponujemy naszym klientom z ogromnym entuzjazmem. Jest to bowiem doskonały pomysł na integracyjną imprezę firmy, w której działalności na co dzień brakuje intensywniejszych wrażeń. Bankowość, księgowość, zawody związane z pracą przy komputerze. Pozwól nam stanąć na wysokości zadania i zorganizować dla Twojego zespołu przejażdżkę marzeń.

W naszej ofercie umieściliśmy zarówno spokojne, rekreacyjne przejażdżki krajobrazowe, jak i – dla bardziej odważnych – dzikie przeprawy przez trudne do okiełznania bezdroża. Każda z pieczołowicie przygotowanych przez nasz zespół tras obejmuje teren całej Polski i uwzględnia obecność, a w razie konieczności także pomoc profesjonalnego instruktora. Zapewniamy 100-procentowe bezpieczeństwo, świetną zabawę i niezapomnianą przygodę.