Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 1599 PLN

Dostępność

MaxFly – ludzka proca

Jeśli jesteś zwolennikiem naprawdę ekstremalnych emocji i chcesz to samo zagwarantować swoim znajomym, współpracownikom lub podwładnym, dobrze, że trafiłeś do nas. W naszej ofercie umieściliśmy bowiem atrakcję, która przewyższa tradycyjne bungee o co najmniej kilka stopni – Maxfly, ludzką procę.

Na czym to polega? Nietrudno się domyślić, bo maszyna działa podobnie do znanej wszystkim zabawki z dzieciństwa. Przypinamy ochotnika do specjalnej, porządnie zabezpieczonej uprzęży, później z pomocą samochodu naprężamy gumy, po zwolnieniu których uczestnik zostaje wyrzucony powietrze z zawrotną prędkością na odległość nawet 100 metrów. Gwarantujemy 100-procentowe bezpieczeństwo, stałą opiekę doświadczonego, wyspecjalizowanego zespołu i team, który zajmie się technicznymi aspektami zabawy – przywiezie sprzęt, zamontuje go, zabezpieczy, a na końcu imprezy go złoży.

Maxfly to źródło intensywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Przypada do gustu zarówno klientom, dla których dawka adrenaliny jest równie potrzebna, co łyk powietrza, ale także odważnym śmiałkom, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Atrakcja w sam raz na luźną, plenerową imprezę lub event integracyjny, podczas którego pracownicy oderwą się od biurka.