Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 999 PLN

Dostępność

Lot paralotnią

Dla tych, którzy lubią zabawę na wysokości i tych, którzy szukają odskoczni od nudnej pracy za biurkiem oferujemy lot paralotnią. Zróżnicowana oferta naszej firmy zawiera zarówno swobodne loty nastawione na walory turystyczne, jak i loty z plecakiem napędowym, podczas których liczy się przede wszystkim adrenalina.

Przelot nie wymaga od uczestnika specjalistycznego szkolenia – wystarczy podstawowa znajomość zasad bezpieczeństwa. Nasi piloci korzystają wyłącznie z profesjonalnego, spełniającego odpowiednie normy sprzętu, więc nie masz się o co martwić – to będzie bardzo bezpieczny lot. Na naszych kierujących możesz liczyć także w kwestii doboru odpowiedniego miejsca przelotu i… pamiątek. Tak, możemy ustalić, że kiedy będziesz już wysoko nad ziemią, cykniesz kilka pamiątkowych fotek. Tym milej nam będzie, jeśli wrzucisz je z hasztagiem #atrakcjenaeventy.

Lot paralotnią może być samoistną atrakcją, ale także elementem harmonogramu dużego, plenerowego eventu. Organizujesz imprezę nad morzem lub jeziorem? A może w górach? Lot paralotnią w takim razie będzie doskonałym pomysłem, bowiem piękne krajobrazy to w tym przypadku zawsze element na plus.