Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 899 PLN

Kategoria

Dostępność

Lot na linie z helikoptera

Podziwianie pięknych krajobrazów z ekstremalnie dużej wysokości? Do tego służy nie tylko lot balonem. Jako doświadczona firma eventowa proponujemy naszym klientom lot na linie z helikoptera – atrakcję, która nawet największym fanatykom adrenaliny dostarczy porządnej dawki emocji.

Cała zabawa polega na tym, że ochotnika przywiązujemy do niezwykle wytrzymałej liny o ustalonej wcześniej długości. Liny, którą następnie spuszczamy z helikoptera. Wszystko oczywiście w oparciu o najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa i profesjonalną asekurację. Helikopter, z ochotnikiem pod pokładem, odbędzie wybraną wcześniej trasę, adekwatną do wytrzymałości ochotnika.

Atrakcja ma charakter zarówno krajobrazowy, jak i ekstremalny. Zapewni wspomnienia, które pozostaną z Tobą na całe życie. Wywoła takie pokłady adrenaliny, które spotęgują Twoją efektywność na kolejnych kilka tygodni. Gwarantujemy.