Wydarzenia na zamówienie / Kompleksowa obsługa obiektów / Wynajem dekoracji, scenografii i sprzętu scenicznego. Atrakcjenaeventy.com to Agencja Eventowa, która zorganizuje dla Ciebie kompleksowo wszystko.
883 222 270 KONTAKT@ATRAKCJENAEVENTY.COM

OD 3699 PLN

Dostępność

Letnie kino plenerowe

Ogromny ekran, wyświetlający film, a przed nim szereg leżaczków lub aut – to obraz, który znasz wyłącznie z amerykańskich filmów? Niekoniecznie. To mobilne kino letnie, które z chęcią zorganizujemy na Twojej imprezie plenerowej.

Zadbamy o oprawę techniczną. Przywieziemy i z pomocą doświadczonych techników zamontujemy sprzęt filmowy – ekran i nagłośnienie, które umożliwią wygodne oglądanie nawet z najdalszego punktu placu. Przed ekranem ustawimy szereg najwygodniejszych leżaczków, a za nimi, w razie konieczności, wyznaczymy plac dla samochodów. Zadbamy o repertuar filmowy. Komedia? Dramat? Horror? Wybierz konkretny tytuł, a my załatwimy pozwolenie na jego publiczną emisję. Jeśli takie będzie Twoje życzenie, załatwimy także smaczne, kinowe przekąski. Tak sen o amerykańskiej, romantycznej scenie kinowej zmienia się w rzeczywistość.